Каталог товаров
АКЦИОННЫЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ

Вібратор пульсатор Katy Pro

Код товара: 4951
2 354
Доставка
В любую точку Украины
Оплата
Банковский платеж
Наложенный платеж
Наличный платеж
Гарантия
Качественные товары
оригинальных брендов
Поделиться
Описание товара

Вібрація чи пульсація? Краще і те, й інше, і можна одночасно! Все можливо, якщо купити вібратор-пульсатор Kistoy Katy Pro із трьома моторами.

Один відповідає за вібрацію ствола (9 режимів), інший - за його пульсацію (також 9 режимів), а третій за вібрацію відростка для стимуляції клітора (3 рівні інтенсивності).

Причому працювати мотори можуть як кожен окремо, так і всі одночасно - найширші можливості для захоплюючих експериментів!

Тим, хто любить отримувати все й одразу, точно сподобається вібратор-пульсатор Kistoy Katy Pro, тому що з його допомогою можна відчути різні відчуття. До того ж його дизайн продуманий таким чином, щоб точно потрапляти на найчутливіші зони. Вібратор-пульсатор Kistoy Katy Pro це:

  • приємна форма з вираженою голівкою та додатковими стимулюючими ребрами по колу і вздовж стовбура, плюс звужена частина відростка для суперспрямованої стимуляції клітора; пружний і гнучкий стовбур, а також гнучко приєднаний кліторальний відросток для максимально точної стимуляції;
  • відразу 3 мотори з індивідуальним управлінням;
  • 9 режимів вібрації ствола, від помірної до дуже інтенсивної;
  • 9 варіантів пульсації середньої інтенсивності з різним ритмічним малюнком;
  • 3 рівні інтенсивності вібрації відростка (вібрація рівна);
  • просте керування трьома кнопками: вмк/вимк (вона відповідає за вібрацію стовбура), управління вібрацією відростка і пульсацією стовбура;
  • тиха робота;
  • стильне оформлення як вібратора, так і коробки.

Цей вібратор здатний здивувати!

А вже порадує він вас точно, адже він слухняно виконає всі ваші примхи, і буде приносити задоволення до 60 хвилин поспіль.

На зарядку потрібно 150 хвилин. У комплекті - атласний чохол для гігієнічного зберігання та USB-кабель для заряджання, а також докладна інструкція (у тому числі російською мовою).

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРА
Диаметр 3,5 см
Длина 24 см
Материал Силикон
Режим вибрации 9 режимов
Цвет Розовый
ОТЗЫВЫ О ТОВАРЕ

Ещё никто не оставлял отзывы о данном товаре! Будь первым!

НАПИСАТЬ ОТЗЫВ
ПОХОЖИЕ ТОВАРЫ